Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kur.. tez daty w liscie nie mialem, bez kitu nie uznaja bez tego listu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trzeba pisać daty wezcie juz nie wymyslajcie ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jak nie trzeba trzeba pisać datę! obetną Ci wtedy punkty za forme! a jak piszesz list to nie piszesz daty? a Ci co nie pisali to matura nie ważna i taka prawda buahaha ale jaja z was są! to tylko angielski! ale prawda jest taka, że niektóre odpowiedzi można było zrozumieć w dwojaki sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że nie trzeba było w liście pisać daty, to nie jest wymagane więc się nie przejmujcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie trzeba pisac daty. spojrz nawet sobie w podreczniku stylu ze w glupim formlanym nie ma dat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ch z kompozycja, aby punkty byly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To masz jakąś dziwną szkole, bo jakos na probnej nie pisałam i max mialam (z listu), nic nie obcieli za forme. Nie wiem zreszta nam mowili ze to nie jest konieczne. I wogole w jakis repetytoriach, ksiazkach itp nie ma dat ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po Ci pani od angielskiego nie objechała punktów a komisja Cie pociśnie! masz mniej za forme 4ptk!. i to poważnie mówię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najprostsze było to z tymi bibliotekami/ksiegarniami, BANAŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra nie stresujmy sie bez daty, czy bez, bedzie dobrze ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niepotrzebnnie tu zagladalem, wielcy specjalisci tylko nerwy psuja ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to z ksiegarniami to banal bez kitu. oprocz 2-3 pytan tej niepelnosprawnej dziewczynki, czesc zamknieta to bajka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no weźcie nie mowcie takich rzeczy, oni przeciez nie oceniaja tego czy ktos wie ktory jest dzien tylko to czy sie umie pisac. a forma to glownie naglowek, akapity i podpis xyz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy u was z tymi ksiegarniami jedna pasowała do trzech zdań ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale bredzicie=D data jest tylko jednym z 5 elementów listu, a zeby miec punkty za forme to trzeba tych elementów miec przynajmniej 3=P poszukajcie schemat oceniania ustnych matur, a dopiero później mieszajcie ludziom w głowach=D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też z początku tak myślałem, jednak autografy były boadjże w B, jesli chodzi o moją grupę. W tym zadaniu w mojej grupie powtórzyło się A i B, oba były po 2 razy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może wiecie czy błędem jest jeśli zaczęło się list od słowa HI zamiast DEAR ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Data nie jest konieczna! http://www.lo1.glogow.net.pl/matura/probna...enianieobce.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mialem w obu tekstach hi i imie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aNIM napisał:
Też z początku tak myślałem, jednak autografy były boadjże w B, jesli chodzi o moją grupę. W tym zadaniu w mojej grupie powtórzyło się A i B, oba były po 2 razy
autografy byly chyba w b a c sie powtarzalo chyba 3 razy a ktore napisaliscie na to ostatnie 6 ze jest na kilku levelach ja napisalam f bo mi b jakos tam dziwnie wygladalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...